Program

Výstavy, programy pro veřejnost, rezidence a další projekty, které organizuje Společnost Jindřicha Chalupeckého, se konají na řadě míst v České republice i zahraničí.

Seznam je omezen na: {{f}}{{$last ? '' : ', '}}

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

Daniela Baráčková, Aleš Čermák, Dominik Lang, Václav Magid, Richard Nikl

27. září 2013 – 1. prosince 2013

Praha, Národní galerie - Veletržní palác

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2009

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2009

Tomáš Džadoň, Jiří Franta a David Böhm, Petra Herotová, Alena Kotzmanová. Jiří Skála

23. října 2009 – 10. ledna 2010

Praha, Centrum současného umění DOX

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2008

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2008

Zbyněk Baladrán, Ondřej Brody, Radim Labuda, Tomáš Moravec, Jiří Skála, Evžen Šimera

22. října 2008 – 22. listopadu 2008

Brno, Dům umění města Brna - Dům pánů z Kunštátu

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2007

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2007

Eva Koťátková, Zbyněk Baladrán, Jakub Hošek, Jan Nálevka, Pavla Sceranková

25. října 2007 – 2. prosince 2007

Praha, Galerie Jelení, Galerie NoD, A. M. 180, Galerie e.t.c., Galerie Entrance

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2006

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2006

Barbora Klímová, Jan Jakub Kotík, Dominik Lang, Rafani, Dušan Skala, Tomáš Svoboda

25. října 2006 – 26. listopadu 2006

Brno, Dům umění města Brna

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2005

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2005

Zbyněk Baladrán, Josef Bolf, jakub Hošek, Alena Kotzmannová, Kateřina Šedá, Jan Šerých

4. listopadu 2005 – 1. ledna 2006

Praha, Galerie hlavního města Prahy - Městská knihovna

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2004

Zbyněk Baladrán, Isabela Grosseová, Jana Kalinová, Ján Mančuška, Rafani, Jiří Skála

26. října 2004 – 28. listopadu 2004

Brno, Dům umění města Brna

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2003

Michal Pěchouček, Krištof Kintera, Ján Mančuška, Jan Šerých, Michaela Thelenová

10. listopadu 2003 – 4. ledna 2004

Praha, Centrum pro současné umění Futura

Cena Jindřicha Chalupeckého

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2002

Markéta Othová, Markéta Baňková, Federico Diaz, Lenka Klodová

18. listopadu 2002 – 5. ledna 2003

Brno, Dům umění města Brna

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím