Publikace

Online verze katalogů Ceny Jindřicha Chalupeckého, výroční publikace Mezera a další publikační projekty Společnosti Jindřicha Chalupeckého.

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2007

Katalog k výstavě finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2007. Jednotliví finalisté vystavili svá díla v pěti různých pražských galeriích. Zbyněk Baladrán prezentoval svou práci v Galerii NoD, Eva Koťátková v Galerii Jelení, Jan Nálevka v Galerii etc, Pavla Sceranková v Galerii Entrance a Jakub Hošek v Galerii AM 180. Doprovodné texty do katalogu napsal Vít Havránek, Karel Císař, Václav Magid, Jiří Ptáček a Dagmar Svatošová.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2006

Katalog k výstavě finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2006, která se konala v Domě umění města Brna představuje její finalisty - Barboru Klímovou, Jana Jakuba Kotíka, Dominika Langa, skupinu Rafani, Dušana Skalu a Tomáše Svobodu. Autory doprovodných katalogových textů jsou Mariana Serranová, Jiří Ptáček, Václav Magid, David Kulhánek, Tomáš Dvořák, Tomáš Vaněk a Pavel Vančát.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2005

Katalog k výstavě Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2005 z Galerie hlavního města Prahy - Městské knihovny představuje její finalisty za tento rok, kterými jsou Zbyněk Baladrán, Josef Bolf, Jakub Hošek, Alena Kotzmannová, Kateřina Šedá a Jan Šerých. Autorem doprovodného textu je Tomáš Pospiszyl.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2004

Katalog k výstavě finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2004 představuje její finalisty Zbyňka Baladrána, Isabelu Grosseovou, Janu kalinovou, Jána Mančušku, skupinu Rafani a Jiřího Skálu. Výstava se konala v Domě umění města Brna. Autorem úvodního textu je František Kowolowski.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2003

Brožura k výstavě finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého v Centru pro současné umění Futura představuje nominované umělce za rok 2003 - Michaelu Thelenovou, Krištofa Kinteru, Jána Mančušku, Michala Pěchoučka a jana Šerých.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2002

Brožura k výstavě Ceny Jindřicha Chalupeckého, která proběhla v Domě umění města Brna představuje finalisty Ceny za rok 2002 - Markétu baňkovou, Federica Díaze, Lenku Klodovou a Markétu Othovou.

Otevřít publikaci

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím