Publikace

Online verze katalogů Ceny Jindřicha Chalupeckého, výroční publikace Mezera a další publikační projekty Společnosti Jindřicha Chalupeckého.

Petr Nikl: Prasklá Pohádka / A Broken Tale

Petr Nikl: Prasklá Pohádka / A Broken Tale

Otevřít publikaci

Barbora Klímová - Těm, kdo se tady nenarodili?

Katalog z výstavy Barbory Klímové s názvem "Těm, kdo se tady nenarodili?" v Galérii Caesar v Olomouci z roku 2007

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého 2001

Katalog k výstavě Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2001 z Národní galerie v Praze představuje její finalisty kterými jsou Tomáš Hlavina, Krištof Kintera, Pavel Kopřiva, Markéta Othová, Štěpánka Šimlová, Tomáš Vaněk.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého 2000

Katalog k výstavě Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2000 z Národní galerie v Praze představuje její finalisty kterými jsou David Černý, Veronika Bromová, František Kowolovski, Tomáš Hladina a Jan Stolín.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého 1999

Katalog k výstavě Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 1999 z Národní galerie v Praze představuje její finalisty za tento rok, kterými jsou Tomáš Hlavina, Krištof Kintera, Markéta Othová, Lukáš Rittstein a Jan Hísek.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého 1990-2000

Katalog vydala společnost Jindřicha Chalupeckého ve spolupráci s The Fundation for Civil Society a Trust for Mutual Understending. Redakce katalogu Robert Berke, Richard Drury, Zdena Krejčová, Dan Merta, Joska Skalník, Jiří Šetlík, Gerry Turner, Tomáš Vrba

Otevřít publikaci

Chalupecký - Díj

Katalog z výstavy Ceny Jindřicha Chalupeckého 1996 v Müscsarnok (Kunsthalle) v Budapešti. Vystavující autoři: Vladimír Kokolia, Frantisek Skála, michal Nesázal, Martin Mainer, Michal Gabriel, Petr Nikl, Kateřina Vincourová.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého

Vydala Společnost Jindřicha Chalupeckého ve spolupráci s Nadací pro Občanskou společnost a společností Gallery.

Otevřít publikaci

Cena Jindřicha Chalupeckého 1994

Cena Jindřicha Chalupeckého 1994

Katalog k výstavě Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 1992 z Galerie Václava Špály představuje finalistu Michala Gabriela