Máme otevřeno: Archiv Společnosti Jindřicha Chalupeckého

Máme otevřeno: Archiv Společnosti Jindřicha Chalupeckého

V rámci ročníku Máme otevřeno / We are open 2018 Společnost Jindřicha Chalupeckého návštěvníkům zpřístupnila archiv svých aktivit přímo ve své kanceláři v prostoru Nadace a Centrum pro současné umění Praha. Návštěvníkům byli představeny především aktivity proběhlé během posledních dvou let, konkrétně události konané v rámci programu Café Chalupecký se zahraničními hosty, intervence umělců spojených se SJCh v krajských galeriích, a také výstavní projekty realizované v zahraničí. Společnost Jindřicha Chalupeckého za uplynulé období výrazně rozšířila svou činnost a kromě organizování prestižní Ceny Jindřicha Chalupeckého se chce stát platformou pro české současné umění doma i v zahraničí.

Od 16:00 se v Galerii Kurzor prostřednictvím krátkých artist talků veřejnosti představí také někteří z letošních finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého: Alžběta Bačíková, Lukáš Hofmann a Kateřina Olivová.

Zajímá vás něco o fungování Společnosti či Ceny Jindřicha Chalupeckého obecně? Rádi zodpovíme všechny vaše otázky, stačí přijít a zeptat se. Těšíme se!

Program:
16:00 - 17:30 Artist talks finalistů CJCH 2018
17:00 - 20:00 Open office Společnosti Jindřicha Chalupeckého