Databáze umělců

Přehled laureátů a finalistů jednotlivých ročníků Ceny Jindřicha Chalupeckého od roku 1990 až do současnosti. Databáze dokumentuje díla a projekty umělců spojené s Cenou a nabízí odkazy k dalším zdrojům informací o jejich tvorbě. Je možné vyhledávat umělce chronologicky, nebo abecedně.

Seznam je omezen na: {{f}}{{$last ? '' : ', '}}

2008

Radim Labuda

Laureát 2008

Zbyněk Baladrán

Finalista 2008, 2007, 2005, 2004

Ondřej Brody

Finalista 2008

Tomáš Moravec

Finalista 2008

Jiří Skála

Laureát 2009, finalista 2008 a 2004

Evžen Šimera

Finalista 2008

2007

Eva Koťátková

Laureátka 2007

Zbyněk Baladrán

Finalista 2008, 2007, 2005, 2004

Jakub Hošek

Finalista 2007 a 2005

Jan Nálevka

Finalista 2007

Pavla Sceranková

Finalistka 2007 a 2015

2006

Barbora Klímová

Laureátka 2006

Rafani

Finalisté 2006 a 2004

Jan Jakub Kotík

Finalista 2006

Dominik Lang

Laureát 2013, Finalista 2011 a 2006

Dušan Skala

Finalista 2006

Tomáš Svoboda

Finalista 2006

2005

Kateřina Šedá

Laureátka 2005

Zbyněk Baladrán

Finalista 2008, 2007, 2005, 2004

Josef Bolf

Finalista 2005

Jakub Hošek

Finalista 2007 a 2005

Alena Kotzmannová

Finalistka 2009 a 2005

Jan Šerých

Finalista 2005 a 2003

2004

Ján Mančuška

Laureát 2004, finalista 2003

Rafani

Finalisté 2006 a 2004

Zbyněk Baladrán

Finalista 2008, 2007, 2005, 2004

Isabela Grosseová

Finalistka 2004

Jana Kalinová

Finalistka 2004

Jiří Skála

Laureát 2009, finalista 2008 a 2004

2003

Michal Pěchouček

Laureát 2003

Krištof Kintera

Finalista 2003, 2001, 1999

Ján Mančuška

Laureát 2004, finalista 2003

Jan Šerých

Finalista 2005 a 2003

Michaela Thelenová

Finalistka 2003

2002

Markéta Othová

Laureátka 2002, finalistka 1999 a 2001

Markéta Baňková

Finalistka 2002

Federico Diaz

Finalista 2002 a 1997

Lenka Klodová

Finalistka 2002

2001

Tomáš Vaněk

Laureát 2001

Tomáš Hlavina

Finalista 2001, 2000 a 1999

Krištof Kintera

Finalista 2003, 2001, 1999

Pavel Kopřiva

Finalista 2001

Markéta Othová

Laureátka 2002, finalistka 1999 a 2001

Štěpánka Šimlová

Finalistka 2001

2000

David Černý

Laureát 2000

Veronika Bromová

Finalistka 2000 a 1997

Tomáš Hlavina

Finalista 2001, 2000 a 1999

František Kowolowski

Finalista 2000

Jan Stolín

Finalista 2000

1999

Lukáš Rittstein

Laureát 1999

Jan Hísek

Finalista 1999

Tomáš Hlavina

Finalista 2001, 2000 a 1999

Krištof Kintera

Finalista 2003, 2001, 1999

Markéta Othová

Laureátka 2002, finalistka 1999 a 2001

zobrazit další umělce

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím